
Over de vip box van vorige maand was ik ontzettend enthousiast, en toen de box deze maand weer werd bezorgd was ik dan ook ontzettend benieuwd naar wat er in zou zitten.

Toen ik de box opende zag ik nadat ik het blaadje met daarop de productnamen en dergelijke er af had gehaald het volgende. Een boel mooie producten en de bescherm frutsels.

En dan de inhoud van de box. Links zien jullie een kortingscode voor gratis bh-clips bij bestelling bij bh-bandjes.nl en daaronder ligt een waardebon van €5,00 voor de John Frieda webshop. Altijd leuk natuurlijk, aangezien ze hier van allerlei leuke merken verkopen. Daarna vielen mij de bh-bandjes op. Deze zijn doorzichtig en kun je dus bijvoorbeeld vast maken aan een strapless bh. Naar mijn mening wel erg handig, dan heb je er niet zoveel last van dat die afzakken. Dan zie ik twee lakjes van Guylond Paris. Hier lijken de kleurtjes donker paars en zwart, al is de ene licht paars en de andere donkerpaars. Twee mooie kleurtjes voor de komende tijd, hier ben ik erg blij mee! Van Da Vinci zitten er ook twee prachtige producten in, namelijk de schuin afgesneden kwast en een pracht oogschaduw. Morgen kunnen jullie van drie producten uit de box een review vinden, waaronder deze oogschaduw. Ook de Me Me Me highlighter is prachtig, en dit is mijn favoriete product uit de box! Als laatste bevat de box nog een doorzichtige lipgloss van het merk BeautyUK, wat natuurlijk altijd van pas komt!
Al met al ben ik erg blij met de producten en ben ik nog niet van plan mijn abonnement op de Vip box op te zeggen. De Vip box kost €12,50 per maand en dit is elke maand op te zeggen.
Wat vind jij van de inhoud van deze box?
leuke makeup inhoud
BeantwoordenVerwijderenik moet eerlijk zeggen dat ik niet heel enthousiast van deze box word
BeantwoordenVerwijderende kwast lijkt me wel wat :)
Ik vond het wel een leuke box!
BeantwoordenVerwijderenIk ben niet blown away, maar er zitten leuke producten bij.
BeantwoordenVerwijderenMooie inhoud.
BeantwoordenVerwijderenwat een leuke box! xx
BeantwoordenVerwijderenLeuke inhoud!
BeantwoordenVerwijderenMeh, vind het geen leuke box en zou er dus ook geen 12,50 voor betalen.
BeantwoordenVerwijderenGeweldige inhoud! Leuk dat je zoveel make-up producten krijgt :-)
BeantwoordenVerwijderenIk word er niet heel wild enthousiast van. Bijvoorbeeld de bh-bandjes en de lipgloss zijn voor mij geen aanvulling. Maar ik ben wel heel benieuwd naar de MeMeMe highlighter en de Da Vinci producten!
BeantwoordenVerwijderenIk vind die box echt gaaf!
BeantwoordenVerwijderenDe highlighter van mememe is heel mooi!
BeantwoordenVerwijderenIk heb hem ook ontvangen! Ik vind de inhoud best leuk.
BeantwoordenVerwijderenErg leuke box om te zien!
BeantwoordenVerwijderenIk vind dat deze box een hele mooie inhoud heeft! x
BeantwoordenVerwijderenLeuke dingen zitten erin! Toch zou ik geen abonnement nemen, omdat ik niet zo van de beauty ben.
BeantwoordenVerwijderenBedankt voor je leuke reactie, erg leuke blog heb je! Ik ga je volgen :)
BeantwoordenVerwijderenLeuke inhoud, ik vind t ook echt n voordeel dat ie per maand opzegbaar is:)
BeantwoordenVerwijderenIk vind de inhoud niet super eerlijk gezegd, maar jij bent er blij mee en daar gaat het om hihi. Wel leuk dat je het met ons deelt!
BeantwoordenVerwijderenheel mooie box! die highlighter is prachtig <3
BeantwoordenVerwijderenLeuk om de inhoud te zien, de 2 lakjes vind ik mooi!
BeantwoordenVerwijderenErg leuk!
BeantwoordenVerwijderenDeze box kende ik nog niet, maar erg leuke producten! Niet van die doorsnee producten, maar leuke producten om lekker uit te proberen
BeantwoordenVerwijderenIk was al opzoek naar zo een box om te abonneren en ik denk dat deze hem wordt, de inhoud is erg leuk.
BeantwoordenVerwijderenleuke inhoud hea, ik heb hem ook binnen ben er erg blij mee, ik zie dat we verschillende kleurtjes hebben haha
BeantwoordenVerwijderenNiet echt overtuigd.. Maar het kan niet elke editie feest zijn, niet?
BeantwoordenVerwijderenHet is niet heel veel wat erin zit maar wel leuke spulletjes. Vooral die highlighter lijkt me heel mooi. Xx
BeantwoordenVerwijderenIk vind de lakjes het leukste verder ziet het er wel aardig uit.
BeantwoordenVerwijderen