
Ik vind het altijd erg leuk om wat dingetjes aan te schaffen voor mijn kamer, gericht op seizoenen. In de zomer is het allemaal wat kleurijker en in de herfst en winter ben ik meer dol op bruintinten. Tijdens het rondkijken op wat webshops kwam ik allerlei leuke dingetjes tegen in een naar mijn mening herfstig sfeertje, en die deel ik natuurlijk graag met jullie.
Ik begon bij de H&M, en op bovenstaande foto is dan ook alles afkomstig van deze winkel. Bij ons in de buurt hebben ze geen filiaal met decoratie, maar op de webshop is er ontzettend veel leuks te vinden. Ik heb hiervan mijn favorieten uitgekozen en deze op een rijtje gezet.
Deurmat - €19.99
Deurmat - €19.99
Kaars - €3.99
Plaid - €69.99
Boekensteun - €9.99
Kussenhoes - €14.99
Schaal - €9.99
Ook bij de Bijenkorf was er veel leuks te vinden. Ik vind het wel jammer dat de prijzen hier erg hoog liggen, maar sommige aparte dingen zijn het geld toch wel waard. Zo vind ik met name de Scratch World Map en de Little Quote Jar ontzettend leuk.
Little Quote Jar - €29.95
Dienblad - €119.00
Scratch world map - €29.95
Kussen - €69.95
Kaarshouder - €17.95
'' Waar schaf jij het liefste je decoratie-items aan?
Mooie spulletjes, die scratch world map heb ik :) Die schaal vind ik ook erg mooi.
BeantwoordenVerwijderenHele leuke en mooie items! Ik shop meestal bij de Ikea of Action x
BeantwoordenVerwijderenLeuk! Koperen details zijn gaaf!
BeantwoordenVerwijderenOhh ik hou van deze koperkleurige items <3
BeantwoordenVerwijderenWat een leuke items! Ik ga heel vaak naar de Action voor decoratie, daar zijn vaak ook erg leuke dingen.
BeantwoordenVerwijderenWat een leuke items allemaal! De eerste winkel waar ik altijd heenga om voor decoraties te kijken is toch wel de Action en daarna ga ik vaak nog even naar de Xenos.
BeantwoordenVerwijderenYESS, hier hou ik wel van <3 mooie decoratie.
BeantwoordenVerwijderenIk hou wel van dat koper!
BeantwoordenVerwijderenWat een leuke items! Koper is erg leuk in je interieur!
BeantwoordenVerwijderenSuper leuke dingen.
BeantwoordenVerwijderenLiefs, xxx
Mooie decoratie! Ik koop het liefst spulletjes bij de Action x
BeantwoordenVerwijderenGeweldige kleurtjes om in huis te hebben! XO
BeantwoordenVerwijderenWat een geweldige inspiratie! Hiermee kan je je huis/kamer super gezellig maken!
BeantwoordenVerwijderenWat een goede smaak heb je qua interieur! Ik vind het allemaal hele leuke dingetjes. inderdaad jammer van de prijzen bij de bijenkorf.
BeantwoordenVerwijderenMooie kleurtjes om dit seizoen in je huis te hebben!
BeantwoordenVerwijderenZiet er allemaal heel leuk uit. liefs x
BeantwoordenVerwijderenDat rosegouden schaaltje van h&m heb ik ook :)
BeantwoordenVerwijderenoh wat een leuke spulletjes!
BeantwoordenVerwijderenvind die kleuren echt geweldig
liefs
Karlien
Die deurmat is superleuk! Ik ga meestal naar Loods 5, echt een fantastische winkel!
BeantwoordenVerwijderen♥ Saskia
Ziet er leuk uit! Die wereldkaart is gaaaff!
BeantwoordenVerwijderenwauw wat een mooie items zeg liefs
BeantwoordenVerwijderenIk zou zelf deze kleur niet in huis nemen. Ik ben meer van het wit/zwart
BeantwoordenVerwijderenlove every item :)
BeantwoordenVerwijderen//N.K.L
www.nkl-fashion.dk
Hele mooie items! Ik wil ook wel een beetje een herfst sfeer in huis aan gaan brengen, heb maar alvast wax melts besteld haha, dat hoort daar voor mij ook wel echt bij :)
BeantwoordenVerwijderenMooie warme kleuren voor in huis maar persoonlijk vind ik het niet mooi, althans niet in onze huidige inrichting.
BeantwoordenVerwijderenOh das wel echt mooi!
BeantwoordenVerwijderenWat een mooie verzameling. Echt zo mooi! Koper is het laatste jaar echt een verslaving van me, ik heb al een hoop verzameld. Maar deze producten heb ik nog niet, dus daar ga ik maar eens voor sparen :)
BeantwoordenVerwijderenHeel mooi, leuke items! X
BeantwoordenVerwijderen