Al tijden stond de Melted Liquified Long Wear Lipstick van Too Faced al op mijn wishlist. Nu moet ik zeggen dat ik het aanbod qua kleuren wat pril vond, maar desondanks dat spraken de tubetjes mij ontzettend aan. Laatst kwam er dan ook een pakketje bij mij binnen van Sephora met daarin één van de Melted lipsticks in de kleur Candy.
Zoals altijd vind ik de verpakking van de producten van Too Faced ontzettend leuk. Zowel het kartonnen doosje als de tube is prachtig vormgegeven. De kleuren van de verpakking en tube komen overheen met de kleur van de lipstick zelf en dat vind ik altijd prettig. Zeker omdat dit product gewoon in één van mijn lades ligt.
Maar naast dat het tubetje qua kleuren goed zit vind ik de opdruk ook goed passen bij het product. Het lettertype is wat mij betreft perfect en de kleine hartjes erin maken het helemaal af.
Maar goed, uiteindelijk gaat het niet om de verpakking. Het gaat om de lipstick zelf en daar was ik ontzettend nieuwsgierig naar. Ik ben namelijk geen grote fan van lipsticks, en dan met name niet de manier hoe ze aanbrengen, en daardoor werd ik des te nieuwsgieriger naar deze applicator.
En hoewel het in het begin even wennen was vond ik het na een paar seconden al erg prettig werken. Als je in het tubetje knijpt komt de vloeistof langzaam naar boven en zodra je ermee over je lippen gaat verdeelt hij dit ook automatisch over de hele applicator.
Die applicator voelt overigens in het begin even wat vreemd, maar ook dat went na een tijdje wel. Persoonlijk mocht hij van mij anders gevormd zijn, ik vind een puntje aan het einde fijner werker omdat je hem zo preciezer kunt aanbrengen, maar al met al heb ik er niet veel over te klagen. Het is net wat minder precies en de lipstick aanbrengen met een penseeltje vind ik in dit geval geen succes, maar uiteindelijk vind ik het geen probleem.
Dat het pigment van deze lipsticks geweldig was wist ik al, maar toch is het altijd even afwachten hoe hij er op je eigen lippen en huid uitziet. Ik heb hem allereerst geswatcht op de binnenkant van mijn arm en het pigment viel mij zeker niet tegen. Hij brengt gemakkelijk aan, voelt zacht als hij eenmaal is opgedroogd en daarbij is hij gewoonweg prachtig.
In eerste instantie vond ik de kleur van deze lipstick wat te fel, maar uiteindelijk ben ik er toch wel blij mee. Als mijn huid in de zomer wat donkerder is zal dit een kleur zijn die ik er regelmatig bij pak. Het enige nadeel is dat hij een beetje afgeeft en je hem tussendoor wel eens moet bijwerken, maar al met al heb ik er niets over te klagen!
Too Faced Melted Liquified Long Wear Lipstick - €20.00
'' Wat is jouw favoriete Too Faced lipproduct?
Dat is een mooie en felle kleur
BeantwoordenVerwijderenWat een mooie felle kleur is dit, staat je goed!
BeantwoordenVerwijderenWat een prachtige kleur zeg, hij doet echt wat voor je gezicht!! Ik ga binnenkort naar Parijs, een keer raden waar ik naar ga kijken ;)
BeantwoordenVerwijderenDit lijkt me echt de perfecte zomerkleur, neon maar wel heel mooi!
BeantwoordenVerwijderenWat een prachtige kleur! De pigmentatie lijkt me ook geweldig, wauw!
BeantwoordenVerwijderenWat een gaaf kleurtje! Ik heb nook een melted lipstick van Too Faced, maar bij mij gaat hij na een tijdje ophopen en hij is ook wat uitdrogend. Echt zonde want nu draag ik hem niet zo vaak!
BeantwoordenVerwijderenWat jammer zeg! Daar heb ik gelukkig geen last van.
VerwijderenDeze staan ook op mijn wishlist! Staat je trouwens echt prachtig :) x
BeantwoordenVerwijderenWauw, ik ben echt verliefd op deze!
BeantwoordenVerwijderenWauw dat pigment dat er vanaf komt is echt ongekend. Wat mooi zeg! De kleur staat je super goed!
BeantwoordenVerwijderenWat een zomers knalkleurtje!
BeantwoordenVerwijderenDie kleur is supermooi! :)
BeantwoordenVerwijderenWauw wat een super vette kleur! Wel een beetje balen dat hij afgeeft. Liefs
BeantwoordenVerwijderenOh, wat een felle kleur, heel mooi!
BeantwoordenVerwijderenWauw hij staat je echt enorm mooi! Mooie laatste foto ook :)
BeantwoordenVerwijderenDe kleur springt van je lippen af! Erg mooi!
BeantwoordenVerwijderenwauw hele gave kleur zeg
BeantwoordenVerwijderenWauw hij is echt prachtig! Bij een zongebruinde huid staat hij inderdaad nog mooier. <3
BeantwoordenVerwijderenPrachtige kleur! Ik heb er ook een en vind m ook heel fijn! X
BeantwoordenVerwijderenWauw wat is hij prachtig!
BeantwoordenVerwijderenXO
Wat ziet deze er prachtig uit! De verpakking vind ik superleuk, maar ook de pigmentatie ziet er goed uit :)
BeantwoordenVerwijderenWat een prachtige kleur! Hij staat je erg goed. Ik ben ook benieuwd naar dit product, ze hebben hele mooie zachte roze kleurtjes die ik graag wil uitproberen!
BeantwoordenVerwijderenLiefs, Iris
Gaaf knallend kleurtje! Staat je erg goed.
BeantwoordenVerwijderenWat een geweldige kleurtje. Het staat je ook super!!
BeantwoordenVerwijderenWauw, die kleur staat je echt super mooi!
BeantwoordenVerwijderenviet view, wat een gave opvallende kleur!
BeantwoordenVerwijderenWat een fijne review, en een mooie kleur zeg! ik vind hem je nu al erg goed staan :)
BeantwoordenVerwijderenIk vind de verpakking zo tof! Ik had niet verwacht dat die zo mooi zou zijn!
BeantwoordenVerwijderenIk vind deze zó fijn! Wat een prachtige kleur heb je gekozen. Ik wil ze allemaal wel hebben ;)
BeantwoordenVerwijderenIk vind hem wel héél gaaf!
BeantwoordenVerwijderenoh wow hij hgeeft heel wat kleur af!
BeantwoordenVerwijderenstaat je ook heel leuk dit kleurtje hoor!
liefs
Karlien
Deze kleur staat je echt héél goed!
BeantwoordenVerwijderenWauww prachtig kleurtje <3
BeantwoordenVerwijderenX
Wauw dat pigment en die kleur, super!
BeantwoordenVerwijderenwauw wat is ie prachtig, lekkere knalkleur en goede pigmentatie! love it!
BeantwoordenVerwijderenWat een prachtige kleur! Tof zomer kleurtje
BeantwoordenVerwijderenWauw, wat een prachtige kleur! Een heel mooi product. X
BeantwoordenVerwijderen