Van links naar rechts bestelde ik de kleuren;
Venom
Dirty Martini
Shimma Shimma
Bedrock
Anarchy
Met name de eerste kleur is nu al een grote favoriet bij mij; Venom. Venom heeft zo'n prachtige finish en is met name onwijs mooi bij een subtiele look. Ik gebruik de laatste dagen graag Shimma Shimma op mijn bewegend ooglid, Bedrock in mijn crease en Venom als een dun lijntje onder mijn ogen. Deze combinatie zorgt voor een hele sprekende, maar toch opvallende ooglook.
Ik houd jullie dan ook niet langer in spanning voor de swatches! Je ziet ze hier in een iets andere volgorde als daarnet, namelijk; Venom, Dirty Martini, Anarchy, Bedrock en Shimma Shimma. Zijn ze niet stuk voor stuk prachtig?
Bij Bedrock en Dirty Martini merkte ik dat ik wat meer moeite moest doen voor het pigment op mijn arm, al was het op mijn ogen juist absoluut niet het geval. Hier was het pigment al snel aanwezig en hoefde ik niet extreem veel laagjes over elkaar aan te brengen.
En de andere drie kleuren zijn op mijn ogen ook net zo prachtig als op de swatch op mijn arm. Venom vind ik met name echt prachtig, al zijn Anarchy, Shimma Shimma en de andere twee kleuren ook prachtig. Ik ben weer erg tevreden over deze kleuren en ik ben dit keer van plan om sneller wat aanvulling voor mijn Z-Palette te bestellen.
Makeup Geek Eyeshadow - €6.60 Per Stuk.
'' Wat zijn jouw favoriete Makeup Geek oogschaduw kleuren?
Wat een leuke, bijzondere kleurtjes! Kleurtjes die ik niet zo snel zou uitkiezen, maar ik denk dat je er zeker mooie looks mee kunt maken!
BeantwoordenVerwijderenJe kunt er inderdaad hele mooie looks mee maken! :)
VerwijderenJaa ik moet ook weer nieuwe kopen! Makeup Geek shadows zijn zo moooi <3 <3
BeantwoordenVerwijderenJa toch? Ik ben er altijd enorm tevreden over. :)
VerwijderenWauw wat een goed pigment en intense kleuren!
BeantwoordenVerwijderenWow de pigmentatie is echt bijzonder goed op de swatches, venom is ook mijn favoriet. toffe review, ik kende het merk nog niet.
BeantwoordenVerwijderenx Karen
http://dressinginlabels.bogspot.com
Mooi is die hé? Leuk dat je het nu voor het eerst ziet! Echt een aanrader dit merk. :)
VerwijderenWat een mooie kleuren! Make up geek oogschaduws staan ook hoog op mijn wishlist!
BeantwoordenVerwijderenWat een mooie pigmentatie! <3
BeantwoordenVerwijderenWow! Venom is zó mooi.
BeantwoordenVerwijderenWow, deze shadows blijven mij verbazen. Mooie kleuren! Trouwens, met een Skrill Prepaid creditcard kan je makkelijk bestellen zonder PayPal (dus geen minimun bij BeautyBay). ^^
BeantwoordenVerwijderenWat een mooi pigment en leuke kleuren combinatie!
BeantwoordenVerwijderenVenom is echt wel mijn favoriet hoor!
BeantwoordenVerwijderenwat een prachtig kleurtje wauwie
liefs
Karlien
Wauw, vooral venom en anarchy zijn prachtig xx
BeantwoordenVerwijderenVenom is erg mooi!
BeantwoordenVerwijderenWat een goede pigmentatie! Het zijn wel wat heftige kleuren, maar zeker leuk voor het najaar!
BeantwoordenVerwijderenDe glanzende kleuren vind ik echt heel erg mooi!
BeantwoordenVerwijderenOeh wat een gave kleurtjes allemaal!
BeantwoordenVerwijderen