Collective Shoplog

Winkelen is eigenlijk iets wat ik iedere dag doe. Als ik het op deze wijze schrijf klinkt het minstens alsof ik een heuze shopverslaving heb -wat ik ook niet ontken ;)- maar de meeste dagen schaf ik niets aan. Ik vind het echter heerlijk om rond te kijken in winkels, maar ook in online shops. De afgelopen weken bestelde ik weer een aantal toffe items, en vandaag deel ik deze met jullie!

Ik begin met mijn aankopen van FeelUnique, een Engelse webshop met hele fijne merken. De webshop bezocht ik eigenlijk naar aanleiding van Zoella haar nieuwe video, waar ze haar nieuwste beautylijn liet zien. Ondanks dat ik van plan was daar een aantal items van te bestellen, besloot ik toch om heel andere items te kiezen; items uit haar voorgaande lijnen!

Allereerst bestelde ik de ''Core Vanity Case''. Mijn eigen make-up bag is pas helaas kapot gegaan, al is een vervanger aanschaffen natuurlijk geen straf. Deze uit de collectie van Zoella is niet alleen heel groot (wat voor mij ideaal is), hij is ook nog eens onwijs mooi. De kleuren passen perfect bij wat ik leuk vind en hij is in het echt nog mooier dan op de foto's die ik zag. Hier ben ik heel blij mee!

Naast de vanity case bestelde ik nog twee items uit de Zoella lifestyle-lijn. Allereerst de Lazy Days kaars, een hele frisse en aangename geur, én de Homemade treats diffuser. Hiervan heb ik de geur nog niet geroken, en hoewel ik héél nieuwsgierig ben laat ik hem nog eventjes dicht zitten tot er wat koudere dagen aan komen. Dan lijkt mij deze geur perfect!

Vanity Case - €17.28
Diffuser - €9.00
Kaars - €11.52
Aangezien ik vaak rokjes en jurkjes draag, maar niet altijd zin heb in hakken was ik al een tijdje op zoek naar platte schoenen. Ik kon nog niet echt het perfecte paar vinden, tot ik op dit model van het merk Office London kwam. Ik bestelde ze in twee kleuren om eigenlijk één van de twee te kiezen, al kon ik geen keuze maken en besloot ik om ze beide te houden.

Deze horsebit loafers in de roze kleur zijn wat mij betreft perfect te combineren met lichte jeanskleuren; perfect om een casual outfit een beetje op te fleuren.
Maar oorspronkelijk was ik op zoek naar platte schoenen in het bruin. Mijn meeste outfits bestaan namelijk uit natuurtinten. Dan kan het nog wel eens lastig zijn er een goede schoen bij te vinden, al passen deze bij vrijwel al mijn outfits!

Deze schoenen zijn dus exact hetzelfde model als de roze, al hebben deze een gouden horsebit detail in plaats van het zilveren detail bij de roze schoenen.

Office London Horsebit Loafers - €79.95 per paar.
Tot slot kocht ik nog twee kleine itmes, waarvan de eerste een nieuw lakje van Sensationail is. Deze lakjes vind ik onwijs fijn om te gebruiken en aangezien mijn collectie met kleurtjes nog niet enorm is vond ik het tijd voor een nieuwe toevoeging. Ik koos voor dit hele subtiele kleurtje; pink sand. Een lichtbruine kleur met een roze ondertoon; perfect voor bij elke outfit.

En tot slot, één van mijn grote favorieten; dit prachtige sjaaltje van Ted Baker. Een heel verfijnd, elegant sjaaltje. Het sjaaltje is wit, versierd met prachtige bloemen én een herhaaldelijk motief van de merknaam. Dit alles in paars- en roze tinten; dit kan bijna niet beter. Hij is vrij prijzig voor een sjaaltje, maar ik ga hier héél veel plezier van hebben en dan is dat mij het bedrag helemaal waard!

Sensationail Gel Nagellak - €11.99
Ted Baker Sjaal - €38.00


Ik ben onwijs blij met mijn aankopen, en vooral heel erg benieuwd wat jij als laatste hebt gekocht!
'' Wat was jouw laatste aankoop, en welk van mijn aankopen is jouw favoriet?

21 opmerkingen

  1. De lakjes van Sensationail zijn fijn he? Ik heb nu twee kleuren die ik steeds afwissel, maar ik wil er ook meer! En wat een leuke spulletjes van FeelUnique!

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Absoluut! Ik had er destijds heel veel, maar momenteel heb ik nog maar drie kleurtjes. Tijd voor aanvulling :)

      Verwijderen
  2. Die schoenen vind ik echt geweldig! Ik heb laatst ook zo'n paar gekocht maar dan in het zwart omdat ik vaak donkere tinten draag :)

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Wauwie ik vind alles zo leuk, net als de foto's. Echt supermooi! Zelf zou ik het liefste de roze schoenen hebben haha.

    Liefs ♥

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Oh, wat zijn je schoentjes leuk! Ik vind de roze zo mooi!

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Inderdaad een behoorlijk duur sjaaltje, maar het is wel erg mooi! Knappe foto's heb je gemaakt, ook.

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Ik wist gewoon dat je allebei de schoenen ging kopen!

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Die schoentjes zijn echt prachtig

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Oh ik ben helemaal verliefd op de schoenen <3 Ik heb zelf 2 paar met een metallic kleur en zwarte van leer, maar deze zijn ook echt geweldig!

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Metallic is ook heel erg gaaf! Ik ben benieuwd hoe je ze combineert :)

      Verwijderen
  9. Wat een prachtige schoenen! Ik zou ook niet kunnen kiezen tussen deze twee kleurtjes! :-)

    BeantwoordenVerwijderen
  10. Wat een mooie aankopen zeg. De Zoella items zijn zo leuk! Ik vind de loafers ook enorm elegant en mooi!

    BeantwoordenVerwijderen
  11. Ik koop sinds 2017 eigenlijk niet meer zoveel, maar de laatste maand heb ik toch ook wel flink wat geld uitgegeven, oeps... Leuke aankopen!

    BeantwoordenVerwijderen
  12. Wauw dat sjaaltje! Zo duur, wel super mooi!

    BeantwoordenVerwijderen
  13. Ik vind je schoentjes er heel leuk uitzien :D x

    BeantwoordenVerwijderen
  14. Wat een mooie schoenen, vooral het roze kleurtje!

    BeantwoordenVerwijderen