Aliexpress Bargains #07

Daar is hij weer; een nieuwe Aliexpress Bargains! Ik vond onlangs weer een heleboel toffe spulletjes voor hele fijne prijsjes. Laat ik nu niet de beroerdste zijn en deze vandaag met jullie delen! Dit keer vond ik niet alleen fashion gerelateerde items, maar ook een aantal mooie dingen voor in huis. Nieuwsgierig wat ik allemaal vond? Lees dan snel verder!

Marmeren kussen - €3.30
Placemat - €2.73
Goudkleurige pen - €1.43
Roze jurkje - €14.70
Haarstrik - €15.19

En dat waren ze weer! Ik ben heel erg nieuwsgierig of jullie de afgelopen tijd nog toffe vondsten hebben gedaan op Aliexpress én of ze er in het echt net zo goed uitzagen als op de foto's. Ik check zelf altijd de reviews voordat ik iets bestel; zo weet je toch een beetje hoe het er in het echt uit zal gaan zien.

'' Wat was jouw laatste Aliexpress aankoop?

5 opmerkingen

  1. Oooh dat marmeren kussen is echt NICE! *-* Ik bestelde afgelopen tijd vooral washi tape of aliexpress, en ik heb er eindelijk gevonden waarop ik mijn kalligrafie pen op kan gebruiken dus ben ik er zeker blij mee! :)

    xo Noor
    www.nonstopnoor.com

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Mooie items, vooral het jurkje!

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Als ik op Aliexpress kijk vind ik alleen maar troep hahaha, heel handig dit artikel. De onderzetters ga ik bestellen!

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Heel mooie items! Dat kussen en het jurkje vind ik vooral echt tof. De enige dingen die ik ooit op Alieexpress heb gekocht, zijn stickers en washitape, haha.

    Liefs,
    Marloes

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Ooh, wat een leuke spulletjes. Dat kleedje ziet er zo leuk uit!
    Liefs,
    Yara

    BeantwoordenVerwijderen